İCRALIK EMEKLİYE KESİN KREDİ

TÜM İLLERDEN İCRALIK EMEKLİLER ……
MAAS BANKANIZ HANGİSİ OLURSA OLSUN , MAAŞ BANKASINDA KREDİSİ OLMAYAN YAHUT KREDİSİNİN BİTMESİNE ÇOK AZ KALAN , DİĞER BANKLARDA İCRASI OLAN, PROMOSYONUNU GERİ ÖDEYEMEDİĞİ İÇİN MAASINI TASIYAMAYAN EK HESAP , KMH BORCU OLAN YA DA MEVCUT MAASINI PTT BANKA TASIYAN TÜM EMEKLİ VE İCRALIK EMEKLİLERE KREDİ İMKANI SUNUYORUZ..
^^ 0533 924 20 76 ^^

MERKEZ OFİSİMİZ VE BANKA ŞUBELERİMİZ İSTANBULDADIR. İHTİYACINIZ HALİNDE TÜM YOL MASRAFLARINIZ ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN KARŞILANMAKTADIR. LÜTFEN KREDİ İŞLEMLERİNDE İSTANBULA GELEMEYECEKSENİZ BASVURMAYINIZ.

BANKA İSTEDİĞİ TAKDİRDE BİLGİLERİNİZİ ULAŞTIRMAYACAKSANIZ BASVURUDA BULUNMAYINIZ. HİÇ BİR KREDİ İŞLEMINDE ÖN ÖDEME DOSYA MASRAFI VS GİBİ ÖDEMELER YOKTUR. İSTEYENLER KESİNLİKLE DOLANRICIDIR İTİBAR ETMEYİNİZ.

EN YAKIN ADLİ MAKAMA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUNUZ. BİZLER SABİT İŞ YERİNDE DEVLETE VERGİ ÖDERKEN SOKAKTA BU İŞİ YAPMAYA CALISAN İNSANLARA İTİBAR ETMEYİNİZ.

 

TUĞYAN FİNANS EMLAK OTO LTD ŞTİ
kredimbenim finansal hizmetler
0533 924 20 76
0850 969 72 12
kredim.benim@hotmail.com
istanbul ŞİŞLİ TUZLA KADIKÖY
#kredimbenim

 

 

 

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir