Banka İhtiyaç Kredisi , Bireysel taksitli İhtiyaç kredi başvuru merkezi…

banka ihtiyaç kredileri, ve taksitli ihtiyaç kredi merkezine istediğiniz krediyi sorabilir 36 ay vade en uygun faizle kolay şekilde ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz şartlar istanbulda ve çevresinde olmak, ssk ‘ lı çalışmak 1000 puan altı olmamak, sizler sms ile başvurmayın bırakın biz çıkartalım 1 krediniz olabilir düzenli ödüyorsanız banka 2.cisi vermeyebilir kredimbenim ihtiyaç kredisinde size destek oluyor, ihtiyaç kredileri için hemen iletişime geçiniz!…..

Detaylı bilgi ve başvurular için https://kredimbenim.wordpress.com web sitemizi ziyaret edebilir yada

hafta ici ve cumartesi günleri çalışma saatlerimiz (09:00-20:00 ) bizleri
0850 969 72 12  veya  0 533 924 20 76  nolu tlf umuzdan arayabilirsiniz.

Tuğyan Finans Emlak ve Oto,E-ticaret Dan.Hiz.Ltd.Şti
KREDİM BENİM FİNANSAL HİZMETLER

Mail : kredim.benim@hotmail.com

KREDİ ŞARTLARIMIZ…okuyunuz buna göre arayalım….

Dikkatle OKUYUNUZ. ..!!!!!!!

SSK ‘ LI ÇALIŞMAK ŞARTTIR,

GECİKME VEYA TAKİBİ OLANA KESİNLİKLE KİMSEK REDİ ÇIKARTAMAZ

İSTANBUL İL VE ÇEVRESİ OLABİLİR HARİCİ İLLERDEN KESİNLİKLE GELMEK ŞART.
———————————————————
***Çok fazla başvuru KKB puaninizi düşürür kredi almanizi zora hatta imkansız hale getirirsiniz kendiniz basvuru yapmayin demiyorum bir iki tane yapın çıkmiyorsa bırakın biz kredinizi onaylatalim.
—————————-
***Her bankanın kendine göre kriterleri vardır kimi banka KKB puaniniza bakarken kimi banka ödeme performansiniza bakar kimi banka SSK ya önem vermez kimi banka 1 yıllık SSK niz yoksa kesinlikle kredi vermez bizde bankaları iyi tanıdığımızdan ve işimiz bu oldugundan sizi doğru yonlendirerek tam istediginiz kredi tutarini bankadan çekmenizi yardımcı oluyoruz.
———————-
***KKB Puanınız 1200 üstü ise başvuru sayınız 6 yi gecmediyse ,ssk çalışıyorsanız en az 6 ay ssk ise …50 bine kadar bireysel kredi alabilirsiniz bilinçli olalım.
———————-
***Bu işi yapan biri kesinlikle önden para istemez dolandırıcılara dikkat edin bu işi doğru şekilde yapan kişi işi yapar ve komisyonunu is bitiminde alır
———————–
**SSK li çalışan kişi icralik veya açık dosyası varsa kimse kredi çıkartamaz kimse sicilinizi temizleyemez dolandiricilara para kaptırmayin.
———————–
***PTT den emekli maaşı alanlara icralik avukatlık olsa dahi kredi cektiriyoruz bankadan yani emeklilere acik dosyasi olsa da icrasi olsa da kredi çıkar.
———————-
***Memur iseniz icralik oldunuz fakat icralik oldugunuz dosyayı kapattiysaniz kredi çıkar ve bizde bankadan memura açık dosyasini kapattiysa ve kart,kmh alığ kullanıyorsa yüksek miktarda kredi cektiriyoruz.
———————-
***Kredi çektiniz duzenli oduyorsunuz paraya ihtiyacınız oldu 2.kredinizi 3.kredinizi 4.kredinizi hatta 5.kredinizi çıkarıyoruz lutfen çok başvuru yapmayınız.
———————-
***Kredi limitleriniz dolu yeni krediyi limitiniz yetmiyor emekli veya çalisan iseniz borç kapama veya borç transfer yeni bir kredi çekmenizi sağlıyoruz.
———————-
***PTT emekli maaşı alanlar kendileri girmeleri halinde PTT den 20 bin kredi alabilecekken bizim yonlendirmemizle

Bu yazı acil bankadan kredi, acil her türlü kredi, acil nakit kredi, bankadan kredi, emekli kredisi veren bankalar, her keseye kredi, herkese kredi kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir