Borç Transferi–Kredilerinizi Tek Bankada Toplamak istermisiniz ?

Yani başvuru sırasında bankaya, amacınızın kredilerinizi kapatmak olduğunu, hatta isterlerse kredi kullandırımında kapama işlemini onlara devredebileceğinizi, borç ları tek bir bankada toplayabilirsiniz, burda dağınık olan kredi kartı, kmh ve kredilerinizi max. 50 bin tl 36 ay vade ile gelirinize göre değerlendirilerek, gecikmeleriniz yok , borçlarınız dağınık ve en az 6 ay max ssk lı çalışan iseniz borçlarınızı tek bir yerde toplamak istermisiniz.

yeni kredinizi aldıktan sonra diğer kredilerinizi kendiniz kapatabilirsiniz. Ancak geliriniz yeni bir kredi  almak için sınırda ise, devam eden kredileriniz nedeniyle standart bir kredi başvurusu sizin için yeterli olmayabilir. Bunun için bankalara bizzat müracat etmeniz, kendinizi, koşullarınızı, yeni bir kredi ile diğer borçlarınızı kapatma niyetinizi, ödeme kabiliyetinizi izah etmeniz ve aynı zamanda tüm bunları belgelendirmeniz gerekir.biz bunları sizin yerinize banka banka dolaşmadan #kredimbenim  sizlere borç transferi yaptırıyor.

ŞARTLAR

Max limit 50 bin tl dir

ssk süresi min 6 ay çalışmak  ve şuan çalışıyor olmak

herhangi kredi kartı, kmh veya kredi kartında  kredi başvurusu esnasında gecikme olmamak

istanbul il ve çevresi olmak şarttır .

gelir gider borçlanma denk olmalıdır, borç transferinde elden ücret verilmez  komisyon oranı %10 dur  bu oran 25 bin üzerindeki krediler için geçerlidir.

ŞARTLAR UYANLAR ARASIN  GECİKMESİ , TAKİBİ, İCRASI 1. AY 2.AY GECİKMELER SSK SIZLAR, GELİR GİDERLERİ BORÇLANMASI FAZLA OLANLAR KESİNLİKLE ARAMASIN 

iletişim 

kredim.benim@hotmail.com 

gsm : 

0 533 924 20 76 

borç kapama kredisi ile ilgili aramalar

Bu yazı BORÇ KAPAMA KREDİSİ kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir