Çıkmayan Krediler Hakkında Bilgi

Çıkmayan Krediler Aracı Firmalar vasıtası ile Çıkartılabilir mi?

Yasa Dışı Firma ve Şahısların Kurbanı olmayın…

Haciz ve Açık takibi olanlar; Bankalardan hiçbir şart altında kredi kullanamazlar. Kullandırabileceğini iddia eden şahıs ve firmalara kesinlikle güvenilmemesi gerekmektedir.

Kredi Danışmanlık Firmaları; Çıkmayan kredileri çıkartabilen, olumsuz kaydı bulunan kişilere yardımcı olabilen kuruluşlar asla olamazlar.

Kredimbenim Danışmanlık ve çalışma sistemine örnek oluşturması adına;

Konut kredisi kullanmak isteyen, aylık net geliri 1.000 TL olan bir kişi;
Alacağı ev: 100.000 TL
Nakit Parası: 55.000 TL
Kullanmak istediği konut Kredisi: 50.000 TL

Kişinin ödemeleri düzenli ve bir sıkıntısı yok.
Kullanacağı 50.000 TL Kredinin 120 Ay vade de taksiti: 700 TL civarı olur.

Şimdi bu müşteri hangi bankadan kredi kullanabilir?

Bizim danışmanlık hizmetimiz bu noktada başlıyor.

Bu kisi;
G……… Bankasına giderse kredisinin onaylanma ihtimali düşüktür. Çünkü G…….. Bankası genel olarak gelirin %60 ına kadar taksit ödemesine müsaade edilmektedir.

Y…….. K……..Bankasına giderse kredisinin onaylanma ihtimali gene düşüktür. Çünkü bu bankanın sistemi de genel olarak Gelirin %40 ı yani 400 TL ye kadar aylık taksit ödemesine müsaade eder.

Benzer şekilde birçok bankadan da kredisini onaylatma ihtimali düşük olacaktır. Çünkü bu bankaların sistemi de gelirin ortalama %50 si kadar olan yani 500 TL ye kadar kredi taksiti ödemesine müsaade eder.

Bu şartlarda bu kişinin kredi kullanabileceği tek bir banka vardır oda ………..BANK tır. Bu bankanın sistemi Gelirin %70 ine yani 700 TL ye kadar taksit ödemesine müsaade eder. Ve bu kişiye kullanmak istediği 50.000 TL Konut kredisini verir.

Fakat burada önemli olan nokta; Kredi kullanmak isteyen kişi… Kredisini kullanabileceği doğru bankadan önce; diğer bankalara kredi başvurusu yapar ve RED cevabı alırsa, sistemde kayıtlı olumsuz başvuru sayısı arttığından KKB puanı düşecek ve ilk başta gidip kullanabileceği bankadan da kredisini kullanamayacaktır.

Bankalara yapılan her başvuru; kişilerin kredi puanını düşürür ve sisteme olumsuz başvuru kaydı açar.

Doğru Bankaya Kredi Başvurusu = Kredi Onayı

kredi danışmanlık istanbul ile ilgili görsel sonucu

Kredi başvuru ve danışmanlık merkezi olan İstanbul KredimBenim Finans hayallerinizi gerçekleştirecek olan kredi çözümleri sunar. Kredi danışmanlık merkezi.Kredimbenim en iyi kredi finans danışmanlık firmasıdır.

Acil Kredi Almanın En Kolay Yolu. …Kredimbenim Kredi Hizmetleri

ihtiyaç / Nakit Kredisi, bankalar tarafından nakit ihtiyacınızı karşılamak üzere sunulan bir kredi türüdür. Bankalar arasında farklılık gösterse de genellikle 48 ay’a kadar vadelendirilir. İhtiyaç kredileri, kişinin ihtiyacına göre bankalarca özelleştirilerek farklı isimlendirilebilir. Örneğin; Evlilik Kredisi, Eğitim Kredisi, Tatil Kredisi, Sağlık Kredisi vb. gibi isimlerde olabilir. İhtiyaç kredisi ürünleri TL ya da Döviz, Sabit ya da Değişken faizli olarak kullanılabilir. Bankalar belirli dönemlerde kampanyalar hazırlayarak avantajlı kredi kullandırma imkanı sunarlar.
Kişinin farklı ihtiyacına göre bankalarca özelleştirilerek farklı isimlendirilebilen kredi türüdür.

Örneğin; Evlilik Kredisi, Eğitim Kredisi, Tatil Kredisi, Sağlık Kredisi vb. gibi isimlerde olabilir. Bankalar arasında farklılık gösterse de genellikle 48 ay’a kadar vadelendirilir.

İhtiyaç / Nakit Kredisi, bankalar tarafından nakit ihtiyacınızı karşılamak üzere sunulan bir kredi türüdür.

Herhangi bir ipotek istenmeksizin kişinin gelir bilgileri dikkate alınarak kullandırılır.

İhtiyaç kredisi Sabit ya da Değişken faizli olarak farklı vadelerde ve 48 aya kadar vadelendirilebilir.Bankalar belirli dönemlerde kampanyalar hazırlayarak avantajlı kredi kullandırma imkanı sunarlar.

Gerekli Belgeler:

Nüfus cüzdanı fotokopisi

Son aya ait gelir belgesi

Özel sektör çalışanı iseniz şirketinizin imza sirküsü fotokopisi

Özel sektör çalışanı iseniz SGK dökümü

kredi danışmanı ile ilgili görsel sonucu

Kredi almak için gereken tüm şartları sağladınız ancak yine de kredi alamadıysanız, yada size uygun krediyi bulmak için yeterli zamanınızın olmadığını düşünüyorsanız, başvuru yaparken hata yapıp kredi alamamaktan korkuyorsanız, tüm bankalar için bir başvurunuz yeterli.

OFİSİMİZ  İSTANBUL’da İSTANBUL’A ÇAĞIRIYORUZ GELEBİLECEKLER ARASIN HARİCİ
BANKALARDA GECİKMESİ OLAN KESİNLİKLE ARAMASIN (emekli hariç )
FİRMA LOGO VE MARKA KULLANIMI YOKTUR SADECE BİLGİLENDİRME VARDIR VE SOSYAL BİR BLOG SAYFASIDIR

(tag veya etiket kullanılabilir ) seo çalışmasıdır herhangi hukuki durumu olamaz seo ,web tasarım uzman çalışmasıdır. bilgilerinize

Tuğyan Finans Emlak ve Oto,E-ticaret Dan.Hiz.Ltd.Şti

KREDİMBENİM  FİNANSAL HİZMETLER

https://www.facebook.com/kredimbenim

https://twitter.com/kredimbenim

https://instagram.com/kredimbenim

https://www.linkedin.com/in/kredimbenim

https://plus.google.com/+KredimBenim

MAİL :  kredim.benim@hotmail.com

Gsm : 0 533 924 20 76

Tel : 0 850 969 72 12

Not : Bankalar ve Kurumlarla bağımız olmayıp işlemlerimiz sadece danışmanlık, üzerine ve bilgi amaçlıdır. Firmamız sadece danışmanlık bilgi vermektedir buna istinaden hizmet bedeli sadece verilen taşıt, konut ve yönlendirim ücreti bazında olabilir herhangi banka ile çalışmaamız yoktur. Bu sebeple , verilen bilgiler bilgi amaçlıdır…firmamız emlak, oto ve finans şirketidir firmaların bankaların veya kuruluşların  logoları, markaları kullanılmamaktadır. Bilgilerinize sunarız

Bu yazı 2016 bireysel krediler, 2016 borç transfer kredisi, 2016 ihtiyaç kredileri, 2016 ihtiyaç kredisi, 2016 ipotekli kredi, 2017 borç kapatma kredisi, 2017 borç kapatmalı kredi, 2017 ihtiyaç kredisi, 240 ay vade konut kredisi çıkartılır, 2ikinci el kredi, acil borç transfer kredisi, acil borçları kapatan kredi, acil her türlü kredi, acil konut kredisi, acil kredi 2016, Acil Kredi Başvurusu, acil kredi borç kapama, acil tüketici kredisi, akbank evlilik kredisi, anında konut kredisi, araba kredisi faiz oranları, arabambenim, arabambenim 2 el oto kredisi, arabambenim araba kredisi, bankadan kredi, bayram kredisi, bayram kredisi 2016, bayram kredisi veren banka, borç kapama kredileri, borç transfer kredisi 2015, borç transfer kredisi 2016 almak, borç transfer kredisi çekmek, borçları kaptmak, Borçları Tek Bi Yerde Toplamak, çıkmayan kredi nasıl onaylatılır, emekli borç kapama, emekli ihtiyaç kredisi, emekliye krediler, emlak kredisi, en basit en kolay kredi, en uygun evlilik kredisi, en uygun ihtiyaç kredisi, esnaf kredisi, esnafa kredi, evlilik kredi hesaplaması, garanti kredi, garanti kredimbenim, garanti sms kredi, gayrimenkul ipotekli kredi, Genel, hemen kredi, hemen taşıt kredisi başvurusu yapmak, hızlı kredi başvurusu, idari takiplik olana kredi çıkmaz, ipotekli kredi almak, ipotekli nakit kredi, ipotekli taksitli kredi, kapatmalı kredi, kefilsiz tüketici kredisi, kire kimler alabilir, kkb 0 olana kredi, kobi kredileri almak, kolay kredi, kredi almak için ne belgeler gerekli, kredi almanın şartları nelerdir, ön onaylı sms kredi, ön onaylı sms kredisi yapı kredi kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir