İpotekli İhtiyaç kredisi : Kredimbenim

Bankasız ipotekli kredi çıkartılır,istanbulda gayrimenkül’ünüz mü var .. ipotek koyarak max. 12 ay vade ile kredi bünyemizden kredi çıkartılır…ekspertiz değerinin %50 sine banka istanbulda evinize kredilendirme, haricinde kredilendirme yapılır. evinize kredilendirme , ipotek sizden kredi bizden …ekspertiz ücreti 1000 tl ‘ dir. ekspertiz yapılıp evinizin üzerinde icra, tip, yapılandırma veya ipotek yok ise kredilendirme başlanır… istanbulda tapusu olanlara kredi çıkartılır. BANKASIZ TAPUNUZA KREDİ ..

 

istanbulda gayrimenkülünüz mü var ! eviniz krediye uygun mu ? bankadan kredimi alamıyorsunuz tapu karşılıklı, kredi bizden tapu senden !… nasıl mı ? krediye uygun istanbulda eviniz mi var  ? siz kredi alamıyormusunuz evinizin satış opisyon veya teminatına şirketimizden kredi kullandıralım , ödemesini yap , kredi bitince ipoteğini geri al ….

kredi bizden ipotek senden kredisi

0533 924 20 76 veya 0850 969 72 12

şartlar :

istanbulda krediye uygun ev olunması

evin ekspertiz tutarının %50 sine kredilendirme yapılır

şirket üzerine satış opsiyon veya tamamına ipotek koyulur

şirketimizin bankadaki teminatına ipotek alınacaktır

ekspertiz ücreti 1000 tl dir

taraflar arasında sözleşme yapılacak ve noter tasikli olacaktır..

krediler 2 ay ödenmediğinde sözleşme otomatik fesh edilmektedir ve ipotek banka da kalıp kredi şirket tarafından ödenmeye devam edilecektir. ipoteğe veren herhangi bir hak idda edememektedir.

bu sebeple şaretlar nettir.  bu işlemde komisyoın ayrıca alınacaktır. ipotek sizden kredi bizden  bu sadece evi olan , krediye uygun olan istanbuldaki kişi ve kişileredir.

bu bir evliliktir

 

Tuğyan Finans Emlak ve Oto,E-ticaret Dan.Hiz.Ltd.Şti

KREDİMBENİM  FİNANSAL HİZMETLER

https://www.facebook.com/kredimbenim

https://twitter.com/kredimbenim

https://instagram.com/kredimbenim

https://www.linkedin.com/in/kredimbenim

MAİL :  kredim.benim@hotmail.com

Gsm : 0 533 924 20 76

Tel : 0 850 969 72 12

 

 

 

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir