Sicili Bozuk Olana Kredi çıkarmı ? 2017 ‘da Hayır

Krediler bankadan çıkartıyoruz.. gecikme olanlar aramasın sadece sorunlu krediler ptt’den emekli maaş alana çıkar çalışanlarda çıkmaz
Lütfen gecikme olan aramasın çıkmaz !.
0533 924 20 76 veya 0850 969 72 12 #kredi

Hiçbir şart ve koşul altında önden bir ücret talep etmemekteyiz.

Yer istanbul

Borç kapatmalı kredi çıkartılır yanlız ssk şart ve gecikme olmamalı..

Ön onaylı krediniz kullandırılır ssk olsun olmasın
Deniz, finans , yapı , odea , ing, teb ön onaylı kredileriniz kullandırılır

Türkiyenin her yerinden arayabilirsiniz…
Heryerden ptt emekli maaş kredisi çıkartılır


Ziraat , halk ,deniz, finans, garanti, teb , odea , isbank ,vakıf diğer bankalardan emekli maaş alanlara kredi çıkartılır…

Tuğyan Finans Emlak Oto Ltd.Şti
Kredimbenim Finansal Hizmetler
kredim.benim@hotmail.com
İstanbul / Tuzla /sefaköy
0533 924 20 76
0850 969 72 12
#kredimbenim

#kredi #acilkredi #emekliyekredi #pttkredisi #önonaylıkredi #esnafkredisi#ticarikredi #bireyselkredi #nakitkredi #jetkredi #Ptt #istanbul #türkiye#para #finans #pttemeklikredisi #emekliptt #ihtiyaçkredisi #konutkredisi#araçkredisi #taşıtkredisi #emeklilerekredi #emeklimaaşkredisi

Bankalar veya Ptt ile bağımız yoktur. Aracılık ve danışmanlık firması olup danışmanlık yapmaktayız. Firmaların logo ve bilgileri paylaşılmamaktadır.

Lütfen sayfamızı beğenelim veya paylaşalım!..

banka sicili ile ilgili görsel sonucu

Banka sicili nedir?

Tüketicilerin kullandıkları kredi kartı ya da kredilerin geri ödemeleri hususundaki düzen banka sicilini oluşturmaktadır. Ödemelerini ve taksitlerini zamanında yapmış ve yapmakta olan kişilerin sicili de bu oranla yüksek derecede olacaktır. Bu nokta da kredi notu etkilenmektedir. Ödemeleri düzenli olan kişinin sicili bozuk olmayacağından, kredi notluda bu doğrultuda yüksek olacaktır. Kredi çekecek kişinin ödeme planını doğru yaparak, aylık gelirinden ne kadarını kredi taksitlerine ayırabileceğini iyi belirlemeli ve bu hesaplama nihayetinde makul krediler kullanmalıdır. Aksi halde banka sicilinin bozuk olması ileride ki banka ilişkilerinde uğraştırıcı olacağı gibi günü geçmiş borçlarınız için fuzuli masraflar ödemek zomunda kalacaksın.

Bankacılık alanında kişi kredi ekstresinin sürekli asgari ödemesini yaptığında belirli zaman sonunda kredi notunu düşürmektedir. Tüketicilerin bankalardan kredi çektiği durumlarda garanti olarak verdiği, çekler, senetler de banka sicilini etkilemektedir. Çeklerin ve senetlerin ödeme hususunda pürüz çıkması halinde de baka sicilini etkilemektedir. Merkez Bankası ve İndeks Kredi Kayıt Bürosu iş birliği ile kurulan indeks sistemi ile tüm vatandaşın sicili kayıt altına alınmakta bilgiler tüm bankalarca paylaşılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Tuğyan Finans Emlak ve Oto,E-ticaret Dan.Hiz.Ltd.Şti

KREDİMBENİM  FİNANSAL HİZMETLER

https://www.facebook.com/kredimbenim

https://twitter.com/kredimbenim

https://instagram.com/kredimbenim

https://www.linkedin.com/in/kredimbenim

https://plus.google.com/+KredimBenim

MAİL :  kredim.benim@hotmail.com

Gsm : 0 533 924 20 76

Tel : 0 850 969 72 12

Not : Bankalar ve Kurumlarla bağımız olmayıp işlemlerimiz sadece danışmanlık, üzerine ve bilgi amaçlıdır. Firmamız sadece danışmanlık bilgi vermektedir buna istinaden hizmet bedeli sadece verilen taşıt, konut ve yönlendirim ücreti bazında olabilir herhangi banka ile çalışmaamız yoktur. Bu sebeple , verilen bilgiler bilgi amaçlıdır…firmamız emlak, oto ve finans şirketidir firmaların bankaların veya kuruluşların  logoları, markaları kullanılmamaktadır. Bilgilerinize sunarız.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir